ARTEGO - bank odblasków - Bydgoszcz


Artego Bydgoszcz od wielu sezonów wspiera nasze działania mające na celu pooprawę bezpieczeństwa na drogach i ulicach. Postanowliśmy wspólnie wykonać kolejny krok i otworzyć Bank... Bank Odblasków

Dane statystyczne pokazują, że w dalszym ciągu utrzymuje się wysokie zagrożenie wśród pieszych. Jedną z dominujących przyczyn wypadków  i zdarzeń drogowych  z udziałem pieszych  jest ich słaba widoczność na drodze. Z drugiej strony  od wielu lat   prowadzone są różnorodne akcje i działania profilaktyczne, podczas których dzieciom i młodzieży wręczane są  elementy odblaskowe. Do rąk potencjalnych pieszych  trafiło w ten sposób  tysiące  odblasków w różnej postaci. Praktycznie każdy z uczniów  dysponuje pokaźną kolekcją tego typu gadżetów.  Idea  tworzenia  Banku Odblasków opiera się na wykorzystaniu  części elementów odblaskowych posiadanych przez młodzież. Na pewno wszystkie nie są używane  na co dzień. Dlatego też postaramy się  wprowadzić niewykorzystane  odblaski  do ponownego  obiegu.

Podczas kolejnych meczów kibice będą mogli zasilić Bank Odblasków i do specjalnie przygotowanego pojemnika wrzucić różne nieużywane elementy odblaskowe, dzięki czemu Bank szybko się zapełni. 

Liczę, że kibice innych bydgoskich zespołów też podejmą to wyzwanie 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]