APV BYDGOSZCZ - wizyta przygotowawcza - Bydgoszcz


Wreszcie po długim czasie zbierania doświadczeń i kliku nieudanych próbach udało nam się, m.in. dzięki pomocy Fundacji "Wiatrak", doprowadzić do akceptacji wymiany międzynarodowej tu w Bydgoszczy.

Jak przed każdą wymianą odbyła się w dniach 23-25 maja wizyta przygotowawcza, w której uczestniczyli przedstawiciele organizacji biorących udział w wymianie. A byli to Gabriel i Jason z Centre de Sureaux z Francji, Jose Antonio z ACD La Hoya z Hiszpanii oraz oczywiście nasza ekipa Helena, Marta i Sławek.

Czasu nie było wiele, ale wykorzystaliśmy go do ostatniej minuty. Pokazaliśmy naszym przyjaciołom trasę wyścigu butelkowego, w którym będą uczestniczyć i przy okazji kawałek wieczornej Bydgoszczy. Odwiedziliśmy też harcerski obóz w Pólku - tam będziemy mieli leśne podchody i inne atrakcje. No i przeanalizowaliśmy wspólnie cały paln wymiany, żeby mieć pewność, że wszystko jest zrozumiałe i ewentualnie poprawić kilka punktów.

Było to bardzo intensywne przeżycie, ale my jako organizatorzy wymiany jesteśmy bardzo zadowoleni z jej wyników.

No i chciałbym podziękować naszym partnerom za wspólną i owocną pracę. Nie zapominamy też o tacie Heleny, który zaprojektował logo wymiany i oprawę graficzną kllku innych gadżetów. Ale największe podziękowania należą się samej Helenie za całą tą ciężką pracę, którą wykonała przed i w trakcie wizyty przygotowawczej.

No i teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na wymianę a to już, albo i tylko za miesiąc.

A więc do zobaczenia wkrótce w Bydgoszczy...

 


Projekt współfinansowany przez

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]