O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu - Leszno

2018-08-26

Stęskniliśmy się za Wielkopolską i postanowiliśmy tu wrócić. Leszno to już 17 miasto, a 4 w tym województwie, na naszej "trasie" z akcją "Odblask to nie obciach" promującą noszenie odblasków.

 

Nieodzowne w naszych akcjach są autobusy, ale trafiając do Miejskiego Zakładu Komunikacji w Lesznie spotkaliśmy się z bardzo życzliwym podejściem i dzięki temu przez najbliższe 6 miesięcy po ulicach Leszna będzie jeździł wyjątkowy autobus promujący tą akcję.

 

Rezultatem naszych działań będzie wyprodukowanie "magicznych" tub, które w bardzo prosty, ale bardzo skuteczny sposób pokazują czy i dlaczego warto nosić odblaski. Trafią one m.in. w ręce funkcjonariuszy Straży Miejskiej, po to, żeby nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych przekonywać, że warto być widocznym po zmierzchu.

Cieszę się przeogromnie, że dzięki współpracy z żużlowym klubem Unia Leszno oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji mieliśmy możliwość zaprezentowania naszego autobusu przed ostatnim w rundzie zasadniczej, i jednocześnie hitowym, meczem z Betardem Wrocław. Kilka słów o bezpieczeństwie powiedzieli znani i popularni zawodnicy Unii Leszno Jarosław Hampel oraz Janusz Kołodziej.


Podczas prezentacji i w trakcie festynu dla kibiców "Bycze zakończenie wakacji" medialnie wspierali nas:Chciałbym też bardzo podziękować firmom i instytucjom, bez których wsparcia ta akcja nie mogłaby się odbyć.
No i na koniec chciałbym bardzo gorąco podziękować Wielkopolskiej Agencji Reklamowej za świetny pomysł graficzny oraz oklejenie autobusu.


________________________________________________________________________

Zobacz więcej:

otoPANORAMApl

Unia Leszno

MZK Leszno

Leszno24.pl

elka.pl

Powiat Leszczyński

strony internetowe Bydgoszcz