O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ZABŁYŚNIJ W WALENTYNKI - odblaskowe Walentyki w Galerii Gniezno / Gniezno

2018-02-14

Długo nie trwało, jak kolejny raz "wylądowaliśmy" w Gnieźnie. Pretekstem do kolejnej wizyty była akcja w Galerii Gniezno

promująca noszenie odblasków.

W związku z tym, że akcja odbywała się w Walentynki przygotowaliśmy tym razem odblaskowe serduszka, które rozdawaliśmy klientom Galerii.

Ale nie byliśmy sami, bo pomagały nam instytucje i firmy, które brały udział w zainaugurowanej w grudniu akcji ODBLASK TO NIE OBCIACH.

A naszym dodatkowym i wyjątkowym wsparciem byli przedstawiciele i żużlowcy GTM Start Gniezno.


Zaprezentowaliśmy klientom Galerii "magiczną" tubę, przeprowadziliśmy konkursy z nagrodami, rozdawaliśmy odblaski a wszystko po to, żeby przekonać nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych, że noszenie odblasków to nic obciachowego a noszą je dbamy o własne bezpieczeństwo, ale również o bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego.

Chciałbym bardzo gorąco podziękować Galerii Gniezno za pomoc w organizacji tej akcji i wszystkim tym, którzy byli tu z nami wspólnie promując noszenie odblasków.

Wszyscy chcielibyśmy, żebyśmy my i nasi najbliżsi byli bezpieczni, ale pamiętajmy, że dokoła nas są inni, którzy chcieliby tego samego i dlatego od każdego z nas zależy czy na naszych drogach i ulicach będzie bezpieczniej. 

Dajmy przykład innym zaczynając od siebie i zabłyśnijmy odblaskami nie tylko w Walentynki.Zobacz więcej:

BS Gniezno

BS Gniezno

sportowegniezno.pl

strony internetowe Bydgoszcz