O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

WIELKI WYŚCIG BUTELKOWY 2017 - treningi - Bydgoszcz

2017-06-19

No i zaczęło się...

Wchodzimy na ostatnią prostą, bo Wielki Wyścig Butelkowy już za tydzień i czas najwyższy zaliczyć trening i sprawdzić jak też się sprawują nasze butelkowe arcydzieła.

Poza tym to też element walki psychologicznej, która zawsze odbywa się przed startem. Zaskoczyć konkurencję nietypowym rozwiązaniem, zniechęcić i przestraszyć pokazem siły - jednym słowem zyskać przewagę już przed startem.

A projekty są zaskakujące: łódź o nieprawdopodobnej wyporności dźwigająca bojowo nastawionego słonia, zmutowany czerwony krokodyl , pojazd wzorowany na bolidzie Kubicy, pływająca francuska flaga, łódź podwodna z z hasłem "make ekologia, not war" i wreszcie kosmici. To tylko część tego, co szykują nam zespoły.

A przypomnieć należy, że wszystkie zespoły budowały swoje łodzie z plastikowych butelek, taśmy klejącej i folii stretch.

Chcecie zobaczyć wszystkie 18 zespołów i ich niesamowite konstrukcje? Przyjdźcie na Wyspę Młyńską w niedzielę 25 czerwca kibicować tym wszystkim śmiałkom a do tego czasu głosujcie na FB na "najfajniejszą łódkę" kliknij tutaj.

strony internetowe Bydgoszcz