O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASK TO NIE OBCIACH - autobus - Olsztyn

2016-09-26

Piękna pogoda, fantastyczna atmosfera i rewelacyjna zabawa połączona z edukacją a do tego pokazy i konkursy z nagrodami. Tak w ostatnią niedzielę bawili się wszyscy, którzy przybyli na olsztyński rynek podczas happeningu „Bądź błyskotliwy” zorganizowanego przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie.

Świetna organizacja to zasługa dyrektora Waldemara Królikowskiego i jego wspaniałej ekipy a dla nas olbrzymia satysfakcja, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w tej wyjątkowej imprezie.

Ale i my wzbogaciliśmy ją swoimi doświadczeniami i w ten sposób kontynuujemy naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH, która ma wypromować wśród dzieci, młodzieży i dorosłych nawyk noszenia odblasków.

Dzięki współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Olsztynie oraz Zarządem Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

na rynku stanął nietypowy autobus.


Naszym działaniom patronował prezydent Olsztyna p. Piotr Grzymowicz

a wsparcia udzieliło wielu instytucji.


Chciałbym też gorąco podziękować firmie Zalewski

za pomoc i świetnie zaprojektowaną i wykonaną grafikę na autobusie.


Ale największe podziękowania należą się naszym sponsorom,bo to ich życzliwość i wsparcie spowodowało, że w Olsztynie pojawiły się „magiczne” tuby i odblaskowe ludziki, które przekazaliśmy m.in. z Policji i Straży Miejskiej a za ich pośrednictwem trafią do olsztyńskich szkół i przedszkoli. Ale nie tylko tam, bo dzięki współpracy z siatkarzami AZS Indykpol Olsztyn

kibice będą mogli też i w trakcie meczów przekonać czy i dlaczego warto nosić odblaski.

Ale zanim to nastąpi „magiczne” tuby zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej inaugurującej rozpoczynający się III Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe w Olsztynie a chwilę później były częścią gry miejskiej dla dzieci, podczas której musiały one wykonywać różne zadania a po ich wykonaniu skompletować naklejki na specjalnej mapce i zdobyć w ten sposób nagrody.

A skoro mówimy o nagrodach, to dzięki firmie Proviz,

która jest dystrybutorem wyjątkowej odblaskowej odzieży i wyposażenia dla biegaczy i rowerzystów, przeprowadziliśmy 2 rodzinne konkursy, w których nagrodami były właśnie produkty firmy Proviz.
I na tym nie koniec. Z okazji akcji w Olsztynie firma Proviz przygotowała wyjątkową niespodziankę dla wszystkich, którzy chcieliby zakupić jej produkty - wchodząc na stronę internetowego sklepu kliknij tutaj i wpisując hasło "Bądź błyskotliwy" w polu kodu rabatowego można zyskać 10% upustu na dowolny produkt.


Na koniec na scenie zostały nagrodzone dzieci, które brały udział w konkursie na najbardziej odblaskowy ubiór. Po tej ceremonii dookoła rynku ruszył głośny, kolorowy i odblaskowy pochód

Podsumowaniem całej imprezy był taneczny flash mob, w którym przy wyłączonych światłach, brało udział ok. 80 tancerzy z różnymi elementami odblaskowymi bawiąc zgromadzoną publiczność a jednocześnie pokazując, że nawet najmniejszy odblask może nam uratować życie.

Jednym słowem – kolejny autobus i kolejna akcja ODBLASK TO NIE OBCIACH, w której promowaliśmy noszenie odblasków, rewelacyjna impreza, podczas której świetnie się bawiliśmy i edukowaliśmy dzieci, młodzież i dorosłych, zaprezentowaliśmy naszą „magiczną” tubę i rozdaliśmy mnóstwo odblaskowych ludzików.

 


Zobacz również:

TVP3 Olsztyn

TVP3 Olsztyn

Olsztyn24 - konferencja (zobacz 9 min 16 sek.)

Olsztyn24 - festyn

Radio Olsztyn

Straż Miejska

Komenda Wojewódzka Policji

Komenda Miejska Policji

Komenda Miejska Policji - przedszkole

Komenda Miejska Policji - wizyta

twojkurierolsztynski,pl

strony internetowe Bydgoszcz