O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu - Słupsk

2016-06-23

No i kolejny autobus reklamujący naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH wyruszył w trasę. Trochę inaczej niż do tej pory, bo tym razem wsparł nas, za co należą się ogromne podziękowania, słupski PKS.

A to oznacza, że ten wyjątkowy autobus, który został dzisiaj zaprezentowany przed słupskim ratuszem pojawi się nie tylko na ulicach Słupska, ale również w jego bliższych i dalszych okolicach, m.in. w Główczycach, Ustce, Rowach, Potępowie, Klukach, Darłowie, Sławnie, Bukówce, Lęborku, Smołdzinie, Łebie.
To nasza olbrzymia satysfakcja, bo znacznie zwiększamy zakres terytorialny oddziaływania tej jedynej w swoim rodzaju akcji. Akcji, która ma wypromować nawyk noszenia odblasków i to nie tylko wśród dzieci, ale również wśród młodzieży i dorosłych.

Wykorzystamy też sport i dzięki współpracy z brązowymi medalistami Mistrzostw Polski koszykarzami Energii Czarnych Słupsk

będziemy obecni na meczach tej drużyny przekonując kibiców, że warto nosić odblaski.

Chciałbym też bardzo podziękować za wielkie wsparcie i zaangażowanie KM Policji w Słupsku

już teraz wiedząc, że nasze "magiczne" tuby na pewno będą ciągle w użyciu.

Projekt graficzny i oklejenie autobusu zapewniła firma

I oczywiście wielkie podziękowania dla sponsorów, bo to ich wiara w sens takich działań i ich wsparcie pozwoliło na to, że mogliśmy wyprodukować "magiczne" tuby, które będą teraz intensywnie "pracować" przekonując, że nawet ten najmniejszy odblask może nam uratować zdrowie a nawet życie.

I na sam koniec taka dygresja - przyjechałem z tym pomysłem z Bydgoszcy do Słupska a nasi Partnerzy są ze Słupska, Ustki, Lęborka, Darłowa i Bytowa. W ten sposób pokazaliśmy, że bezpieczeństwo nie ma granic i dotyczy nas wszystkich bez względu na to gdzie żyjemy.

Pamiętajcie ODBLASK TO NIE OBCIACH.

 Zobacz więcej:

KM Policji w Słupsku

10minut.tv

Obserwator Słupski

pozytywni aktywni

kanal6.pl

kanal6.pl wideo

strony internetowe Bydgoszcz