O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

FUNDACJA "WIELKA RODZINA" - koncert charytatywny - Bydgoszcz

2016-06-08

Dnia 8 Czerwca w hali sportowo-widowiskowej "Łuczniczka " w Bydgoszczy odbył się wyjątkowy koncert charytatywny Fundacji "Wielka Rodzina" pod hasłem "Stop wykluczeniu społecznemu dzieci najbiedniejszych i dzieci z domów dziecka oraz propagowanie rodzicielstwa zastępczego".

Dziękujemy bardzo prezesowi Fundacji p. Adamowi Joppkowi, że wraz z wieloma artystami, którzy wystąpili na scenie zaprosił i nas do udziału w tym wspaniałym koncercie. Wszyscy chcielibyśmy, żeby wszystkie nasze dzieci miały spokojne i dostatnie życie. Ale żeby były też bezpieczne. A bezpieczeństwo to temat szczególnie bliski naszemu sercu. I dlatego przekonywaliśmy wszystkich, którzy byli na koncercie, że warto nosić odblaski, bo nawet ten najmniejszy może uratować czyjeś życie.

Cały dochód z imprezy został przekazany na budowe świetlicy środowiskowej usytuowanej przy domu dziecka w Bydgoszczy przy ulicy Łowickiej 68 która służyć będzie zgodnie z tematem koncertu aby integrować dzieci z domu dziecka z lokalną społecznością.

Bardzo mocno kibicujemy temu przedsięwzięciu.

strony internetowe Bydgoszcz