O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

IT'S ALL IN THE GAME - kurs szkoleniowy- Ryga / Łotwa

2015-07-26

Zaczęło się jak zwykle męcząco, długa podróż, nieprzespane godziny, jednak kiedy dojechaliśmy na miejsce jednym głosem stwierdziliśmy, że było warto.

Tak właśnie zaczął się kurs szkoleniowy „It's all in the game” na Łotwie a dokładniej w Rydze, który trwał od 19 do 25 lipca 2015r. Sześć dni spędzonych w fantastycznej atmosferze, pracowitości i integracji pomiędzy wspaniałymi ludźmi z Bułgarii, Rumunii, Włoch, Estonii, Hiszpanii i Słowacji. Piękne widoki, pośród których mieliśmy okazje rozwijać swoje umiejętności w zakresie logicznego myślenia, porozumiewania się, poznawania nowych kultur oraz nawiązywania nowych przyszłościowych kontaktów.

Tematem przewodnim kursu były gry i wykorzystywanie ich w rozwijaniu kluczowych kompetencji. Okazuje się, że gry nie są stworzone tylko dla najmłodszych. ale także dla starszych. Mieliśmy okazje spróbować swoich sił w wielu grach, z których potem wyciągaliśmy ważne wnioski na forum całej grupy.

Kurs miał uświadomić uczestnikom, że życie to gra, a wyciąganie wniosków na przyszłość jest bardzo ważnym aspektem w życiu społecznym.

Podczas całego kursu nie zabrakło czasu na zwiedzanie bardzo kolorowej stolicy Łotwy czyli Rygi oraz spróbowania tradycyjnej łotewskiej kuchni w restauracji "Lido".

Jest nam bardzo przykro, że kurs minął tak szybko, jednakże nie załamujemy się i kontynuujemy swoją przygodę z grami na co dzień !

 

strony internetowe Bydgoszcz