O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

TORUŃ PLAZA - odblaskowo znaczy bezpieczniej - Toruń

2015-03-19

Odblaskowo znaczy bezpieczniej to nazwa wspólnej akcji promującej noszenie odblasków w Toruniu.

I wciąż coś się dzieje... Tym razem dzięki uprzejmości galerii handlowej Toruń Plaza, która jest partnerem naszej akcji 

uczestniczyliśmy w finale wielkanocnego konkursu dla dzieci z toruńskich szkół i przedszkoli. Przygotowały one, wykonane różną techniką, jaja wielkanocne. Poziom prac był bardzo wysoki a wybór najlepszej sprawił jururom niemało problemów.

A dla nas była to jak zwykle wspaniała okazja, żeby zaprezentować dzieciakom i ich wychowawcom naszą "magiczną" tubę i powiedzieć kilka słów o tym dlaczego warto nosić odblaski. Na wielu twarzach malowało się wielkie zaskoczenie jak duża jest różnica, kiedy ktoś ma coś odblaskowego lub nie.

Do Torunia zawitał z nami kolejny partner i sponsor naszej akcji firma Kapral Car, która już wiele razy wspierała nasze odblaskowe akcje.

Tym razem przedstawiciel Kapral Car rozdał wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich wychowawcom zawieszki i opaski odblaskowe, które sprawią, że po zmierzchu ich użytkownicy będą widoczni, czyli bezpieczni.

Jeszcze raz bardzo dziękuję dyrekcji Toruń Plaza oraz firmie Kapral Car za życzliwość, wsparcie i kolejną wspólną akcję, która ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach i ulicach.

 


Zobacz również:

Kapral Car blog

Kapral Car Facebook

Toruń Plaza Facebook

strony internetowe Bydgoszcz