O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

POLSKI CUKIER TORUŃ - odblaskowo znaczy bezpieczniej - Toruń

2015-01-29

Na kolejną okazję do odwiedzin grodu Kopernika nie trzeba było długo czekać. Ta okazja to mecz koszykarzy zespołu Polski Cukier Toruń

który jest partnerem naszej akcji ODBLASKOWO ZNACZY BEZPIECZNIEJ a nad którą honorowy patronat przyjął Prezydent Torunia p. Michał Zaleski.

Taki mecz to wspaniała okazja, żeby przybliżyć kibicom temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa a w szczególności konieczność noszenia odblasków.

Przy wsparciu przesympatycznych pań z toruńskiej Policji

prezentowaliśmy kibicom „magiczną” tubę, która w bardzo prosty, ale zarazem bardzo skuteczny sposób pokazuje, dlaczego warto nosić odblaski. Większość kibiców była bardzo zaskoczona jak duża jest różnica w widoczności, kiedy mamy odblask lub nie. Ale o to nam chodziło, żeby ta właśnie wizja utkwiła w głowie kibicom na dłużej.

Wykorzystaliśmy również fakt, że jeden ze sponsorów naszej akcji i klubu

ufundował odblaskowe opaski, które razem z naszymi odblaskowymi ludzikami rozdawaliśmy kibicom, podkreślając ich wysoką jakość, którą zapewniają materiały firmy

 

I to nie będzie koniec wspólnych działań, bo na ręce Wice Prezesa klubu p. Piotra Barańskiego przekazaliśmy też „magiczne” tuby, aby tego typu akcje mogły odbywać się częściej.

Bardzo dziękuję p. Andrzejowi Romańskiemu za udostępnienie zdjęć, klubowi za wiielką życzliwość i wsparcie, sponsorom oraz Policji za udział i pomoc w przeprowadzeniu tej wyjątkowej akcji.

 


Zobacz również:

Polski Cukier Toruń

Polski Cukier video

KM Policji w Toruniu

KM Policji w Toruniu cd.

KW Policji w Bydgoszczy

strony internetowe Bydgoszcz