O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

LIGA ŚWIATOWA - promujemy odblaski - Bydgoszcz

2014-06-22

Na siatkarskie wydarzenie Polska - Brazylia w ramach Ligi Światowej zjechało się do Bydgoszczy dużo kibiców. Dla nas to kolejna okazja, żeby zaprezentować naszą "magiczną" tubę i przkonywać, że warto nosić odblaski.

Był to świetny moment, żeby przybyłym kibicom pokazać jak ważne jest ich bezpieczeństwo. I dlatego bardzo dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej,  że wsparł naszą akcję.

Tym razem nasze działania prowadziliśmy w tzw. Strefie Kibica i było to bardzo ciekawe i efektywne doświadczenie. Tak dla nas jak i kibiców. Spotkaliśmy się z bardzo życzliwym podejściem i zrozumieniem. Większość kibiców była bardzo zaskoczona jak wielka jest różnica w widoczności, szczególnie po zmierzchu, gdy mamy na sobie coś odblaskowego lub nie. I zdecydowanie stwierdzali, że takich akcji powinno być więcej.

Rozdaliśmy też ponad 600 odblaskowych ludzików zasponsorowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Jesteśmy bardzo zbudowani wsparciem, które zyskaliśmy, ale też i postawą kibiców, którzy chętnie nas wysłuchali i niejednokrotnie dzielili się też i swoimi doświadczeniami. To dla nas świetna motywacja do dalszych działań i na pewno na tym nie poprzestaniemy.

Chciałbym też podziękować mojej ekipie za niełatwą, ale jakże satysfakcjonująco pracę. Ada i Kuba - świetna robota.

strony internetowe Bydgoszcz