O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

FINAŁ PUCHARU POLSKI KOBIET W SIATKÓWCE - promujemy odblaski - Ostrowiec Świętokrzyski

2014-03-10

W dniach 8-9 marca 2014 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się finałowy turniej Pucharu Polski Kobiet w siatkówce. Wystartowały 4 zespoły: BKS Aluprof Bielsko-Biała, KPS Chemik Police, Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS i Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. I w tej edycji został nim zespól Chemik Police.

Dla nas była to kolejna okazja, żeby zaprezentować przybyłym kibicom naszą „magiczną” tubę. Większość z nich była bardzo zaskoczona, jak wielka jest różnica w widoczności, kiedy nosimy odblask a kiedy nie. Przez te 2 dni przekonaliśmy wielu kibiców, że warto nosić odblaski. Rozdaliśmy też ponad 500 odblaskowych ludzików "wyprodukowanych" z wysokoodblaskowej folii firmy

Mamy nadzieję, że po powrocie do swoich domów będą pamiętać o naszym pokazie i odblaski staną się stałym elementem ich ubrań.

Bardzo dziękuję Profesjonalnej Lidze Piłki Siatkowej i jej Prezesowi p. Arturowi Popko

że mogliśmy tu być. Mieliśmy też wielkie wsparcie w osobach Wice Prezesa PZPS p. Witolda Romana i p. Beaty Piontek z PLPS. Ogromne podziękowania za wiarę, zaufanie i pomoc, której nam udzielaliście.

Dziękujemy p. Eli, Arturowi i Ewie za wsparcie logistyczne. A firmie Omnidruk za wycięcie ludzików.

Zdobyliśmy też wyjątkową koszulkę z autografami finanlistek, czyli zespołów Chemik Police oraz Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS oraz kilka innych niespodzianek. Wkrótce licytacja.

Wróciliśmy do domu strasznie zmęczeni, ale też z wielką satysfakcją i poczuciem, że razem wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Było naprawdę warto i mam nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wspólna akcja, bo przecież wszyscy chcemy, żeby kibice byli bezpieczni.

No i oczywiście na koniec bardzo dziękuję mojej ekipie, czyli Kubie i Mateuszowi, którzy ze mną przyjechali i włożyli w ten wyjazd dużo serca.

 


Zobacz również:

Orlen Liga

strony internetowe Bydgoszcz