O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ŚWIĄTECZNA LICYTACJA - BKS Alupruf Bielsko-Biała, PGE Skra Bełchatów i Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Bydgoszcz

2013-12-14

W takich momentach mam olbrzymią satysfakcję, że możemy pochwalić się takim wsparciem. Nasza akcja WSPIERAMY BEZPIECZEŃSTWO NA POLSKICH DROGACH wciąż trwa m.in. dzięki pomocy klubów PGE Skra Bełchatów, BKS Aluprof Bielsko-Biała i Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, które przekazały nam koszulki z autografami zawodniczek i zawodników.

Startujemy, więc z wyjątkową, świąteczną licytacją. Tym razem licytacja będzie krótka, ale chcielibyśmy zdążyć przed Świętami wierząc, że przyniesie to radość dla nas i dla Was. Wy możecie wygrać dla siebie, najbliższych lub przyjaciół wyjątkowy prezent pod choinkę. Wspieracie jednocześnie naszą akcję promującą noszenie odblasków i ten sposób przyczyniacie się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i ulicach.

My zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na wyprodukowanie naszych odblaskowych ludzików, które rozdajemy młodzieży, dzieciakom i ich rodzicom m.in. przed meczami siatkarskimi i koszykarskimi odbywającymi się w Bydgoszczy.

I właśnie takich 30 ludzików dołączamy do każdej wylicytowanej koszulki, żebyście i Wy i Wasi najbliżsi byli widoczni, czyli bezpieczni.

A więc kibice… do boju !

 

 


Zobacz również:

BKS Alupruf Bielsko-Biała

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

strony internetowe Bydgoszcz