O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ZOSTAŃ TWARZĄ AKCJI - bydgoskie kluby świecą przykładem - Bydgoszcz

2013-11-13

Nasza akcja WSPIERAMY BEZPIECZEŃSTWO NA POLSKICH DROGACH trwa.
I tak jak w zeszłym sezonie, tak i w tegorocznym możemy liczyć na nasze bydgoskie kluby

Wspólnie będziemy promować noszenie odblasków i przekonywać kibiców, że ich noszenie to nie kaprys, tylko kwestia bezpieczeństwa nas samych i naszych najbliższych.

Jednym z wielu elementów tego wyjątkowego projektu będzie autobus linii 79, na którym zostaną umieszczone wizerunki zawodniczek i zawodników stając się twarzami tej akcji. Ale i Wy możecie znaleźć się koło Waszych ulubieńców! Jak? Wykupując moduł wielkości 10 x 10 cm w cenie 50 zł i umieszczając na nim swoje zdjęcie.  Tak "udekorowany" autobus będzie jeździł przez 6 miesięcy. W ten sposób i Wy stajecie się twarzą akcji a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na produkcję kolejnej partii "magicznych" tub kliknij tutaj, które trafią do przedszkoli i szkół podstawowych w naszym regionie pokazując dzieciom i ich rodzicom dlaczego warto nosić odblaski.

A teraz czas na niespodzianki. Ze względu na mecze przedłużyliśmy termin zgłoszeń i  kibice, którzy do dnia 1 grudnia 2013 do godz. 24:00 (w przypadku Transferu do 29 listopada) wykupią taki moduł, wezmą udział w konkursach, w których będzie można zdobyć naprawdę wyjątkowe nagrody m.in.: możliwość uczestniczenia w treningu, sesja zdjęciowa z ulubionym zawodnikiem, miejsca przy boisku na wybrany mecz, wizyta zawodników w wybranej szkole czy przedszkolu, bilety na najatrakcyjniejsze mecze, klubowe gadżety.

Więcej szczegółów szukajcie na stronach klubowych.

Dołączcie do nas! Wygrywajcie nagrody! I bądźcie widoczni, czyli bezpieczni!

 

Jeśli chcesz wesprzeć naszą akcję i uczestniczyć w konkursach 
strony internetowe Bydgoszcz