O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

"MAGICZNA TUBA" W ERGO ARENIE - Sopot

2013-04-15

Jak pamiętacie przy okazji meczu Pałacu z Atom Trefl dziewczyny z Sopotu przekazały nam koszulkę ze swoimi autografami jako wsparcie naszej akcji dotyczącej poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.
My po jej wylicytowaniu wysłaliśmy do Soporu jedną z naszych "magicznych" tub. I to nie koniec naszej współpracy. A oto co stało się dalej w bezpośredniej relacji, którą właśnie otrzymaliśmy.

Podczas dwóch półfinałowych meczów ATOMu Trefla Sopot z Bankiem BPS Muszynanką Fakro zgromadziło się ponad 6000 ludzi. Kibice nie tylko dopingowali miejscową drużynę w walce o ligowy finał, ale także mogli przekonać się dzięki „magicznej tubie”, jak ważne jest użycie odblasków nie tylko u najmłodszych, ale także u dorosłych.

Szeroko zakrojoną akcję, która promowana była także na stronie internetowej klubu przeprowadzono podczas obu meczów. Każdy kibic, któremu wolontariusze mieli okazję zademonstrować, jak wielką różnicę stanowi przyklejenie choćby niewielkiego odblasku, dostawali także własne „świecące ludki”, które przyklejali do kurtek czy plecaków.

Wszystkie ludki rozeszły się w mgnieniu oka i mamy wielką nadzieję, że będą strzegły swoich właścicieli na drogach nie tylko poza miastem, ale również w mieście, gdzie widoczność w nocy także bywa przecież ograniczona.

Cóż mogę jeszcze dodać od siebie - cieszę się ogromnie, że jesteście z nami wspierając naszą inicjatywę w tak aktywny sposób. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą efekty i na naszych drogach będzie naprawdę bezpieczniej.

Bardzo dziękuję całej sopockiej ekipie :)

 
 

Zobacz również:

Świecący stróżowie

strony internetowe Bydgoszcz