O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

"BYDGOSKA" LICYTACJA - Delecta Bydgoszcz, KS Pałac Bydgoszcz, Artego Bydgoszcz - Bydgoszcz

2013-04-07

To będzie wyjątkowa gratka, szczególnie dla bydgoskich kibiców, bo to już kolejna wyjątkowa licytacja, na której będziemy licytować koszulki z autografami naszych bydgoskich klubów.

I tak jak przy poprzednich licytacjach i tym razem zyski ze sprzedaży wesprą naszą akcję dotyczącą poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

Chciałbym jeszcze raz bardzo gorąco podziękować zawodnikom i zawodniczkom, sztabom szkoleniowym i kierownictwu klubów Delecta Bydgoszcz, KS Pałac Bydgoszcz i Artego Bydgoszcz, że wraz z nami podjęli to trudne wyzwanie przekonania nie tylko kibiców, że warto nosić odblaski i żeby być świadomie widocznym, czyli bezpiecznym.

To dzięki ich wsparciu i pomocy udało się pokazać szerszemu gronu odbiorców, że zaczynając od nas samych i dając przykład innym możemy poprawić bezpieczeństwo na drogach, m.in. nosząc odblaski.

I to dzięki życzliwości klubów możemy dziś zaprosić Was do tej niezwykłej licytacji. Mam nadzieję, że walka między kibicami o zdobycie tych wyjątkowych koszulek będzie przynajmniej tak samo, jak nie bardziej, zażarta jak ta, którą wielokrotnie w wykonaniu naszych zespołów oglądaliśmy na boisku.

A więc licytujcie, wygrywajcie i bądźcie bezpieczni!

 
 
 
 
 

Zobacz również:

Delecta Bydgoszcz

KS Pałac Bydgoszcz

Gazeta Wyborcza

strony internetowe Bydgoszcz