O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

TOOL FAIR 2012 - międzynarodowe spotkanie - Pułtusk

2012-11-23

Wróciłem do domu nieprawdopodobnie zmęczony, ale też bardzo zadowolony. I chcę się tak dalej „męczyć”.

Jadąc do Pułtuska wydawało mi się, że wiem, czego się spodziewać. Na miejscu okazało się jednak, że byłem w błędzie. Dostałem znacznie więcej, niż oczekiwałem. Szkoda tylko, że nie mogłem się zduplikować i uczestniczyć we wszystkich warsztatach.

To były 3 naprawdę niesamowite dni. Tego się po prostu nie da opisać. Ponad 100 uczestników z 39 krajów. Tam trzeba było być.

Dziękuję organizatorom, że tak świetnie to wszystko zorganizowali i Wam wszystkim, że byliście tam ze mną, że ja mogłem być z Wami, że podzieliliście się swoimi doświadczeniami i narzędziami, że tak wspaniale prowadziliście warsztaty, że mogłem wysłuchać „critical friends” i dowiedzieć się, co powinienem poprawić i że razem w tej niewiarygodnej atmosferze tworzyliśmy wspólnie nowe narzędzia i że … no po prostu brak słów.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że będąc tam miałem wyjątkową możliwość podzielić się z Wami również swoimi pomysłami i zyskać tak wiele nowych doświadczeń i inspiracji do dalszej pracy. To naprawdę świetne uczucie, że było się częścią tak niesamowitego projektu.

Pierwszego wieczora organizatorzy poprosili nas żebyśmy założyli przygotowane wcześnie maski. Wtedy widziałem tylko maski, ale teraz wiem, co pod nimi się może kryć. Więc załóż swoją maskę i po prostu "Uruchom swoją wyobraźnię".

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnych Tool Fair w Grecji! A może wcześniej…

 

Projekt został zrealizowany dzięki programowi „Młodzież w działaniu”.

 


Zobacz również:

Tool Fair - dzień 1

Tool Fair - dzień 2 (mój warsztat patrz 4 min. 04 sek.)

Tool Fair - dzień 3

Tool Fair w komiksach

Tool Fair - film w całości (mój warsztat patrz 6 min. 21 sek.)

strony internetowe Bydgoszcz